26.11.17

«Свіча пам’яті не згасне»

Згадай же ти, щоби воздать
Близьким і дальнім людоморам.
Хоч радість легше пам’ятать,
Та треба пам’ятать і горе.

Голодомор 1932-1933 років в Україні - трагічна сторінка нашої історії, яка не має терміну давності і забуття.
Крізь роки лунає голос мільйонів дітей і стариків, жінок і чоловіків, кличе про пам’ять і справедливість… Давно минули ті часи, та ці жахливі дні не забуті. Страшна картина постає перед очима, коли читаєш спогади очевидців тих страшних часів, їхні розповіді торкаються найпотаємніших куточків душі.
До Дня памяті жертв Голодоморів та Політичних Репресій в нашій бібліотеці оформлено книжкову виставку – факт «Голодомор мовою документів». 


Зі сторінок книг, представлених на виставці, постає жахлива картина нищення української нації. Виставка стане у пригоді тим, хто прагне поглибити свої знання з національної історії від найдавніших часів до сьогодення. А допомагаємо їм в цьому ми - бібліотекарі, розповідаючи своїм читачам, особливо дітям та молоді, про ту трагічну сторінку в історії України. 
Вшанування жертв голодоморів – це воскресіння нашої пам’яті. Пам'ять про знищених і невинно убієнних має об’єднати у великій скорботі всіх, хто любить Україну, незалежно від національності і мови спілкування, віросповідання чи місця проживання – тобто весь український народ.

Немає коментарів:

Дописати коментар