Гурток "Дитяча фантазія"

"Виготовлення різдвяного ангелика"

Плетемо ангела за допомогою бісеру!
В нашому неспокійному житті ангел-хранитель нам потрібен завжди. Отже, якщо ви згодні, тоді сьогодні ми плетемо ангела за допомогою бісеру.
Ми робим все що фантазуємо!
Наш гурток знаходиться в смт. Жвирка, у бібліотеці!
Всім бажаючим можна до нас приєднатись!


А це від наших дівчаток з любов'ю своїми рукамиДива своїми руками
 До 25-річниці Незалежності України в нашій бібліотеці було проведено майстер-клас з виготовлення патріотичних жовто-блакитних браслетів.
Фенечки давно перестали бути розпізнавальним знаком «неформала» і стали оригінальною і стильною прикрасою, яку може носити кожен, не дивлячись на стать, вік і соціальний стан.

Фенечки дарують близьким людям на знак прихильності, подяки і любові. За традицією, потрібно неодмінно самому зав’язувати фенечки на зап’ясті друга, тоді вона обов’язково принесе щастя і завжди буде нагадувати йому про Вас.
Знайомимось з роботами, які можна зробити самому.
Робили скриньку із сірникових коробочок. 


Скринька необхідна річ для маленьких рукодільниць.
 
Ось такі вийшли наші скриньки!

Подарунок своїми руками
Напередодні міжнародного жіночого свята - 8 березня бібліотека організувала майстер - клас з виготовлення листівок та орігамі.До справи долучились не тільки дівчата, а й хлопчаки. 
Кожну зроблену своїми руками листівку діти подарують своїм мамам, сестричкам, бабусям.Про що розповідають витинанки  
Витинанка - вид українського народного декоративного мистецтва.
 
Але головне те, що цей вид народного мистецтва доступний кожному, хто бажає долучитися до прекрасного. 

Особливо корисні заняття цим мистецтвом дітям. Витинанка розвиває дрібну моторику, просторове мислення, художній смак.  

 Гуртом витинати веселіше!

 "Малюнок з любов'ю"
На Сході України йде неоголошена війна. Захист суверенітету і територіальної цілісності України, забезпечення її економічної та інформаційної безпеки є сьогодні справою всього українського народу.
Свою увагу, тепло і підтримку в цей складний час дарують захисникам Вітчизни наші діти. Вони пишуть листи, малюють малюнки. виготовляють обереги, які надсилають пораненим бійцям АТО.

 
"Вічна таїна любові"
Саме до цього чудового свята в нашій бібліотеці відбувся майстер - клас "Вічна таїна любові" по виготовленню валентинок. Дівчатка власними руками приготували подарунки всім тим, кого вони люблять.Майстер-клас "Декупаж на склі"  
Випускниця Рівненського  державного гуманітарного університету, волонтерка бібліотеки Юля Латинник і її сестра Оля, студентка Уманського педагогічного університету ім. П. Тичини, провели майстер-клас «Декупаж на склі». Користувачі  4-5 кл. швидко освоїли цю техніку декорування та із захопленням втілювали на скляних баночках свої мистецькі фантазії.

 Майстер - клас
 "Ялинкові прикраси з солоного тіста"
Новий рік -  найулюбленіше і найбільш очікуване свято для всіх.  Напередодні свят всі мріють про чудеса. А ми пропонуємо не чекати дива, а створити його власноруч, для цього потрібне  лише бажання, фантазія та гарний настрій.
Ліплення з солоного тіста - це дуже просто, цікаво і креативно. Сіль, борошно, вода  і трохи  фантазії - ось все, що потрібно для створення оригінальних виробів. Виставка витинанок
"Про що розповіла мені сніжинка"
З новорічним настроєм  до нас завітали наші активні читачі, щоб навчитися витинати сніжинки. Наша волонтерка Юля  розповіла діткам про історію виникнення витинанки та легенду про  її появу в Україні, запропонувала власноруч спробувати створити витинанку. Діти залюбки вирізали сніжинки та балеринок.

Немає коментарів:

Дописати коментар