Книга відгуків


Шановні читачі тут ви можете залишити свої відгуки

 

7 коментарів:

 1. В'ялих Н.В.5/12/14

  Бібліотека дуже необхідний заклад і у селищі, і у великому місті. Людина повинна розвиватись, а в наш час не всі можуть дозволити собі купити хорошу книгу. Я і мої діти користуємося послугами бібліотеки і маємо надію користуватися ними надалі.

  ВідповістиВидалити
 2. Софія Хаврона, 9 кл.20/12/14

  Для мене бібліотека має важливе значення у житті. Та напевно не лише для мене. Адже саме у бібліотеці ми можемо взяти книгу, яка після читання може стати улюбленою і стати нашим життєвим кредо, яке буде нас супроводжувати у житті.
  На мою думку, бібліотека повинна бути важливою частиною людського життя. Недарма, у народі кажуть: "Книга-глибина знань", адже про людину можна зробити висновок, навіть за її освіченістю, начитаністю, за її словами.
  Тому, ми повинні любити книги, відвідувати бібліотеку частіше, щоб наша нація була розумною, освіченою.

  ВідповістиВидалити
 3. Альбіна Андрусів, 11 кл.28/12/14

  Бібліотеку відвідую змалку, адже саме тут можна знайти необхідні книжки. І звичайно бібліотека відіграє важливу роль у моєму житті, так як вчуся в 11 класі і за різною інформацією, яку мені потрібно я звертаюся в нашу бібліотеку.
  Я дуже рада, що в нашому селищі є така хороша бібліотека, затишна і комфортна. Хотілось би більше нових книг зарубіжних авторів і також маловідомих авторів, які потребують учні шкіл і студенти.
  Велике спасибі нашим працівникам бібліотеки, які нашу бібліотеку роблять такою затишною, в ній чудова атмосфера.
  Я буду й далі, й далі приходити. Навіть приємно поспілкуватися з пані Марією і пані Галиною.
  Бажаю подальшого процвітання та почуття необхідності для мешканців селища Жвирки.

  ВідповістиВидалити
 4. Анонім17/1/15

  Хочу подякувати Жвирківській бібліотеці за чудові книги. Тут можна знайти все, що подобається та все, що потрібно. Сюди можна прийти у будь - який зручний для мене час. Тут працюють привітні та завжди уважні до читачів працівники.

  ВідповістиВидалити
 5. Оксана Бурушок, 71 рік6/3/16

  Я змалку дуже багато читала. В наш час дуже багато книг були заборонені і їх взагалі не друкували. Тепер я намагаюся надолужити прогаяне. Своїм онукам, а в мене їх багато, намагаюся прищепити любов до друкованого слова. Хочу, щоб бібліотека мала багато читачів.

  ВідповістиВидалити
 6. Ігор Б. , 64 р.6/3/16

  Мені дуже подобається селищна бібліотека. Як заходиш до бібліотеки, відчувається знайомий запах книжок. Тут працюють хороші, чуйні працівники, які дбають про бібліотеку, як про власний будинок.

  ВідповістиВидалити
 7. Степан Л.6/3/16

  Бібліотека дає можливість поповнити розумовий запас. Хочу подякувати за всі книжки, які я тут брав. Дуже люблю читати. Буде дуже шкода, якщо люди втратять можливість, користуватися бібліотекою.

  ВідповістиВидалити