Світ захоплень

Юлія Латинник  


Я, Латинник Юлія Богданівна, народилася 11.03 1992 році в селищі Жвирка.
З дитинства мріяла стати вихователем, тому після закінчення школи я вступила до Бродівського педадогічного коледжу ім. М. Шашкевича. Своє навчання продовжила у Рівненському державному гуманітарному університеті і здобула кваліфікацію викладача дошкільної педагогіки і психології, вихователя дітей дошкільного віку. 
Люблю спілкуватися з цікавими людьми, які мають власну точку зору. У вільний час малюю і займаюсь хендмейдом (ручна робота).
  

 
 
Діана Сятковська

 
         Я, Сятковська Діана, народилася 20.03.1993 року, в м. Сокаль, в сім'і  інтелігентів. В 2000 році я пішла у перший клас в школу I-III ст. смт. Жвирки, яку закінчила в 2009 році. З 9 років я навчалась в Будинку творчості-класу кераміки, який закінчила в 2009 році.  Я вдячна своїм вчителям, за те, що вони мене навчили створювати такі красиві вироби. Головне вірити в себе, вірити в свої сили і ніколи не здаватися. А тепер ще завдяки центру вільного доступу до Інтернету, який відкрився в нашій бібліотеці я зможу багато дізнатися про кераміку, а також поспілкуватися з професійними викладачами, які допоможуть професійно виконувати роботу. В цьому ж році я поступила в СПЛ за професією оператор комп'терного набору, який закінчила з червоною відзнакою в 2012 р.  В 2010 році я поступила в коледж економіки-на програміста, на вільне відвідування, в якому і зараз навчаюсь. Неодружена, проживаю за адресою: Львівська обл., смт. Жвирка, вул. Дорошенка 5/1, тел. 0638696309.
Ось мої роботи:


 Це серце - я присвятила цю роботу своїй кумі. 
 Тим серцем я можу їй сказати, яке в неї велике і добре серце, бо словами цього не розказати.


Лідія Тимофійчук

  Юлія Матчук
Оксана Калинівська
          Я Калинівська Оксана народилася і проживаю в смт. Жвирка. З самого дитинства я прагнула малювати, спочатку я обводила малюнки на книжках, ліпила різні фігурки з піску. В школі, в молодших класах вчителі говорили, що я схильна до малювання. Коли мені виповнилось 11 років, моя мама записала мене в художню школу ім. В. Матюка.Перший рік був для мене дуже важким, я не розуміла, чого від мене хоче моя вчителька О. О. Галушин, я не знала елементарного-що таке блік і де його малювати. Та згодом мої роботи ставали все кращими. Я дуже стараюсь і в майбутньому хочу досягти того рівня, яким володіє моя вчителька.


Немає коментарів:

Дописати коментар