08.03.23

Поетичний вернісаж "Збуваються Тарасові пророцтва"


"Живу, навчаюсь, нікому не кланяюсь, і
нікого не боюсь...
велике щастя бути вільною людиною"
 Т. Г.  Шевченко

Кожного року ми, різні за віком але єдині за духом, згадуємо того, хто не лише влучно говорив та писав, але й боровся за свободу, мир і спокій у нашій країні. Тарас Григорович Шевченко вніс неоціненний вклад у духовну скарбницю людства. Без його імені не можна уявити нашої літератури, нашої культури, нашої країни.


До дня народження Тараса Шевченка в бібліотеці відбувся поетичний вернісаж "Збуваються Тарасові пророцтва". До нас завітали гості КЗДО "Сонечко" - старша група "Веселка",  вихователь Бондурівська О. В., муз. керівник Рудик М. Б. та директор Хома О. М. 


До заходу була оформлена тематична викладка книжок  "Іду з дитинства до Тараса". Діти розповідали вірші, співали пісні: "Уклін тобі, Тарасе", "Зацвіла в долині" і виконали музичну композицію з голубами "Думи мої".Переглянули фільм "Про кобзаря дітям!" Розгадували кросворд, в результаті якого центральним словом - вийшло слово Кобзар. А на завершення прозвучав "Заповіт".


Разом з Тарасом Шевченком ми навчаємося шанувати і любити рідну землю, рідний народ, рідну мову, рідну матір. Його твори відроджують у наших душах повагу до героїчних предків, народжують у наших серцях найкращі почуття - патріотизм та національну гідність.

Немає коментарів:

Дописати коментар