06.06.23

Екологічна вікторина " Квіткова рапсодія"

                                                                                                               

                                                                                             Квіти, квіти… Чарівні  квіти,        

                                                                                            Кольорові, великі й малі…
      
Ви умієте душу зігріти,

                                                                                                        Бо й самі ви — душа землі.

                                                                                                                       Надія Красоткіна


    У вік технічного прогресу, коли для людства створюються більш сприятливі та полегшені умови життя, люди стали частіше хворіти. Замість свіжого повітря всім доводиться дихати вихлопними газами та димом, їсти їжу, вирощену з додаванням гербіцидів. Настав час, коли доводиться часто говорити про екологію. Екологія — це наука, яка вивчає відносини всього живого на Землі та навколишньої природи.

Виховання екологічної культури школярів є важливою складовою гармонійного розвитку дитини, тому ми вирішили провести екологічну вікторину " Квіткова рапсодія" для виховання почуття прекрасного, бережливого ставлення і любові до природи, до рослинного світу, до квітів.

І сьогодні до нас завітали учні 2 класу зі своїм класоводом Петрівською Галиною Павлівною і в цікавій ігровій формі діти із задоволенням відгадували різні завдання екологічної вікторини.


Квіти - це очі природи і для того щоб люди раділи життю, навчилися бачити красу і цінували кожну мить природа подарувала нам квіти. Ніжні, ароматні, беззахисні і наповнені легкістю тонких пелюсток, квітучі рослини дивляться на нас з клумб і оранжерей, дарують позитивні емоції в будь-яку погоду і пору року.

Немає коментарів:

Дописати коментар