28.09.21

Бібліотекар - найпрекрасніша професія на землі

Я - сучасний бібліотекар! І я цим пишаюсь. 35 років як я переступила поріг бібліотеки і залишилася в ній назавжди. А почалася все з того, що мій тато дуже любив читати і ця звичка передалась і мені. Тож читати я люблю з дитинства. 

Бути бібліотекарем в наш час - не просто, адже вимоги до "сучасного" бібліотекаря високі: відчувати себе одночасно і вчителем, і психологом, і артистом; вміти мислити "по-новому", освоювати новітні інформаційні технології. Відповідати цим вимогам - величезний труд. 

Наші юні читачі вже добре знають, що тиша в бібліотеці сьогодні явище не обов’язкове. Ми хочемо бачити нашу бібліотеку такою, якою її бачать користувачі. Адже при спілкуванні з нашими відвідувачами ми черпаємо бачення саме "їхньої" бібліотеки, бібліотеки їх мрії, куди є бажання прийти та отримати все, чого недостатньо в світі нових гаджетів, - поринути в світ книг та отримати задоволення від спілкування.  

Я вірю в те, що бібліотека і в майбутньому буде центром культури, дозвілля, відпочинку, спілкування, осередком доброти, привітності… 

Я люблю свою роботу.

Немає коментарів:

Дописати коментар