08.08.23

"Кіт та книжка — гарний тандем". (Всесвітній день кішок)

Всесвітній день котів — неофіційне міжнародне свято на честь котів. Відзначається 8 серпня. Цього дня котам дякують за їх заслуги, виказують своє шанування і любов.

День кота - це добре і миле свято, присвячене найпопулярнішим домашнім тваринам у світі та їхнім власникам. Коти роблять наше життя радіснішим і веселішим, і навіть їхні витівки розчулюють господарів, а не дратують їх. 

В цю дату можна привітати знайомих власників кішок. А якщо у вас є кіт, то найкращий спосіб відзначити цю дату - дати вусатому другу частування чи нову іграшку.З нагоди Всесвітнього дня кішок наша бібліотека пропонує серію цікавих книжок:

Оксана Думанська. "Собаче життя кота Хитруна".
Знайомтесь ближче з котом Хитруном та за горнятком запашного гарячого чаю дізнайтесь про його нелегку собачу долю.
Кіт Хитрун - головний герой книги чудової львівської письменниці Оксани Думанської "Собаче життя кота Хитруна".

Катерина Булах. "День кота"
Дві подруги, Настя й Кароліна, у перший день літніх канікул перетворюються на кішок і мандрують знайомими околицями, аж поки не настає вечір, і їм час знову ставати людьми. Але Кароліна зникає, і знайти її допоможуть лише нові знайомі — бо з людьми тепер не поговориш...
За фантастичним сюжетом дебютної повісті Катерини Булах, відзначеної другою премією конкурсу «Золотий лелека», прозирає природне бажання людини подивитися на себе збоку. І враження від цього захоплюючого перетворення залишаються дуже цікаві й напрочуд показові. Тут направду є над чим задуматися — передовсім над самим собою!


Едіт Несбіт. "Принцеса і кішка"
Добрі й іронічні казки Едіт Несбіт написані в кращих традиціях англійської дитячої літератури. Чудеса тут перемішані зі звичними і добре знайомими речами. Дракони, чарівні книги, злі чаклунки, єдинороги, гиппогрифе - існують поруч з парламентом, футбольною командою, поліцією і поштою.  років.

Анатолій Птіцин. "Ниточка і Ложкін"
У Наталочки-Ниточки ранок почався надто вже дивно. Це відчув навіть кіт Коржик, якому щастить неймовірно, адже щонеділі він снідає по сім разів! А капосне дзеркало тут-таки вередувати почало! Ниточка взула дивні жовті черевички та й пішла собі.
Проте зовсім не до школи. Іти їй довелося весь час ліворуч, бо встала вона з лівої ноги, а цього правила в жодному разі не можна порушувати. Аж тут раптом звідкілясь узявся дивний хлопчик Ложкін, який знає напевне, що на зворотному боці Місяця така нудьга! Читайте дотепну історію про Ниточку та Ложкіна, про дива та дружбу. 

Павло Кущ. "Котовасія"
Що потрібно для найкращого відпочинку під час канікул? Відповідь на це питання знає кожен школяр, і вона надзвичайно проста: для щонайкращого відпочинку потрібно літо, сонце, річка і... повна відсутність контролю з боку дорослих! Якщо ти залишаєшся сам удома, то пригоди чекають на тебе просто за порогом - або під обкладинкою цієї книжки!

По

Немає коментарів:

Дописати коментар