26.06.26

«Бібліотека просто неба»(опен-ейр)

"Бібліотека просто неба: читаємо, відпочиваємо, надихаємося." ☀️🌿
Книга чудово почувається не лише на бібліотечній полиці, а й під відкритим небом. І це чудова нагода поєднати літній відпочинок із читанням, відкрити для себе нових авторів і просто насолодитися гарною книгою на свіжому повітрі.Читання під відкритим небом — це коли книги оживають у міських парках чи сільських скверах, а слова лунають під шум вітру та спів пташок. Візьміть плед, термос із кавою та улюблену паперову чи електронну книгу й відвідайте найближчий зелений сквер. Природа створює ідеальну атмосферу для відпочинку. Нехай кожна прочитана сторінка подарує нові враження, натхнення та гарний настрій.
📖
Читаймо разом – просто неба! 🌳💚📚








А ще можна залишити прочитані вами книги в парках, на лавочках чи в спеціальних вуличних полицях, щоб інші люди могли їх знайти. Взяти іншу книгу з такої полиці ви теж можете абсолютно безкоштовно(Буккросинг)

Немає коментарів:

Дописати коментар