31.05.24

Цікаве малювання до Дня захисту дітей

Кожна дитина має повне право бути захищеною, розвиватися й навчатися для кращого майбутнього. І сьогодні – це не лише веселе свято для самих дітей, а й нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, прагнути, щоб усі діти росли щасливими і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.

Сьогодні до нас завітали вихованці КЗДО смт. Жвирка «Сонечко»  з молодшою групою " Капітошка" в супроводі вихователів Олекси Олександри, Приходько Наталії і їх помічниці Мізерник Марії.   

На жаль, вже третій рік поспіль в Україні Міжнародний день захисту дітей відзначається в умовах дії воєнного стану. Війна, яку розв'язала рф проти України, викликала гостру кризу у сфері захисту дітей. Від початку широкомасштабного вторгнення маленькі українці, які рятуються від насильства, наражаються на значний ризик бути розлученими з сім'єю, зазнати насилля, жорстокого поводження, сексуальної експлуатації та торгівлі людьми. Більшість із них пережили надзвичайно травматичні події. Ці діти терміново потребують безпеки, стабільності, допомоги у сфері захисту дітей та психосоціальної підтримки — особливо ті, хто перебуває без супроводу дорослих або в розлуці зі своїми сім'ями. Найбільше в житті їм потрібен мир і безпека.

Немає коментарів:

Дописати коментар